reference

“S čistým svědomím vřele doporučuji. Nabídka zahrnuje samé pěkné a praktické věci z nádherného čistého materiálu. Mile mě překvapila příjemná a rychlá komunikace. Vím, že můj první nákup biobavlněných sáčků nebyl posledním nákupem. Moc ráda se na eshop vrátím.”
Veronika M. České Budějovice

“Vyzkoušela jsem sáčky na pečivo a vřele doporučuji. Vždy jsem musela volit při uskladnění pečiva déle než jeden den mezi tvrdým nebo “gumovým” pečivem. Látkové sáčky umožní uchovat pečivo čerstvé a křupavé mnohem déle a kdyby se přece jen nestihlo zkonzumovat, tak nehrozí žádná plíseň. Díky těmto sáčkům nemusím vyhazovat žádné pečivo. Výtečné jsou i síťky na zeleninu. Jediný nedostatek je ten, že jich mám málo, takže doporučuji rovnou objednat více kusů. “
Miriam Štědrá, Praha

“Bez plátěných sáčků na pečivo v kabelce už raději nevycházím, vždy se hodí, když člověk potká nějaký příjemný obchůdek. Nedávno jsem slavila veliký úspěch se sáčkem na bagety a veky v Antonínově pekařství.”

“Síťované sáčky na ovoce a zeleninu využívám velmi často (v nouzi i na pečivo, ale v tom případě jsou dírky na obtíž :-)). Někdo se mě ptal, jestli na nich drží nálepky z váhy, tak to netuším, protože na tržištích nálepky nemají a do supermarketů nechodím:-)”
Denisa Reitermanová, Praha
Poznámka majitelky eshopu: Nalepovací štítky na všech našich sáčcích drží dobře