o nás

Jsme Keezoo Organics – malá rodinná šicí dílna, která se momentálně nejvíc zaměřuje na prodej ekologických a fairtrade látek a textilní galanterie.

Mám ráda hezké věci, které jsou zároveň praktické a praktické věci, které jsou také hezké a mám ověřeno, že i malá změna v našem chování vůči životnímu prostředí se v čase násobí a bobtná a přivede nás i lidi kolem k dalším krokům a možnostem a změnám. Nečekejme na velké akce, které někdo vymyslí, vyhlásí a na nás bude jen je přijmout a dodržovat. Jsou tu malé změny, které můžeme udělat a mít skvělý pocit sami za sebe a hned teď. 

Co se týče změn v přístupu k odpadu a prostředí, postupujeme jako rodina pomalu, po krůčcích. Pro druhé dítě jsme klasické jednorázové pleny kombinovali s ekologickými, pro třetí už jsme měli pleny látkové, všechny tři děti měly věci poděděné nebo koupené z druhé ruky.

Držíme se teorie, že každý igelitový sáček, který si nevezmeme se počítá a proto jsem začala používat pytlíky na pečivo, ovoce i zeleninu z biobavlněné síťoviny a mušelínu, doma máme na pečivo i celou nákupní tašku, když ho chceme vzít větší množství.

Pokud nešijete, můžu vám sáčky ze síťoviny nebo mušelínu ušít na zakázku.

Vystudovala jsem oděvní průmyslovku v Třeboni, šití jsem se více začala věnovat po narození dětí. Vymýšlím novinky, vybírám látky a šiji. Manžel expeduje balíčky a stará se o technické vybavení a celá rodina testujeme co vyrobíme.